Exkurze Florencie - Řím

Žáci školy si prohlédli učebnicové památky Říma a Florencie, vstřebali atmosféru dějin v kolébce evropské kultury.

45 žáků vycestovalo v termínu 22. - 27. 10. 2018 za památkami do Itálie. Celou odbornou exkurzi pro získání přehledu nejen v odborném předmětu Historie výtvarné kultury, ale především pro lepší orientaci žáků mezi historickými styly připravila a zorganizovala Mgr. Pavla Myslíková.

Historie ve zkratce - viděli jsme: Špitál neviňátek, Santa Croce, Santa Maria Novella, Florentský dóm Santa Maria del Fiore, Baptisterium San Giovanni ve Florencii. Římské památky: Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Circa Maximus, Teatro di Marcello, Baziliku Sv.Petra ve Vatikánu, Sixtinskou kapli, fontánu Di Trevi, Baziliku Sv.Pavla za hradbami…

  • Exkurze Itálie 2018
  • Exkurze Itálie 2018
  • Exkurze Itálie 2018