Mladý řemeslník roku 2018

Úžasné ocenění studentek hradecké střední „vizuálky“ v Senátu Parlamentu ČR. V letošním ročníku soutěže Mladý řemeslník roku 2018 uspěly a byly oceněny čtyři naše žákyně. Obrovská gratulace a díky za úspěchy a skvělou reprezentaci školy patří Barboře Jírové, Petře Maršíkové, Kateřině Moravcové a Elišce Zemanské.

Slavnostní ceremoniál předání ocenění v soutěži se konal v úterý 9. října 2018 v Hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR. Jedním z předávajích byl senátor Petr Šilar. Soutěž Mladý řemeslník roku 2018 vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a je určena pro nejlepší žáky řemeslných oborů středních odborných škol a středních odborných učilišť, záštitu převzala Mgr. Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu České republiky.

Slavnostního dne se také účastnily žákyně studijního programu Brandingu floristiky Adéla Gritzbachová, Barbora Kodytková a Petra Kopišťová, které pod vedením odborných učitelů Ing. Evy Soudkové a Bc. Lenky Hlouškové na místě předváděly ukázky floristických vazeb. Všem přítomným ženám dělaly radost svými výtvory, které si na památku odnášely s sebou domů.

20181009 121921