Mladý řemeslník roku 2019

Úžasné ocenění studentek hradecké střední „vizuálky“ v Senátu Parlamentu ČR. V letošním ročníku soutěže Mladý řemeslník roku 2019 uspěly a byly oceněny dvě naše žákyně. Obrovská gratulace a díky za úspěchy a skvělou reprezentaci školy patří Adéle Gritzbachové a Emily Tey.

Slavnostní ceremoniál předání ocenění v soutěži se konal v úterý 22. října 2019 v Hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR. Jedním z předávajících byl senátor Petr Šilar. Soutěž Mladý řemeslník roku vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a je určena pro nejlepší žáky řemeslných oborů středních odborných škol, středních odborných učilišť a letos poprvé i pro žáky druhého stupně základních škol.

Slavnostního dne se také účastnily žákyně druhého ročníku studijního programu Brandingu floristiky Barbora Saková a Karolína Červinková, které pod vedením učitelky odborných předmětů Ing. Evy Soudkové na místě předváděly ukázky floristických vazeb. Všem přítomným ženám dělaly radost svými výtvory, které si na památku odnášely s sebou domů.

Mladý řemeslník roku 2019
  • Oceněná Emily, za Adélu převzali cenu rodiče.
  • V předsálí naše žákyně připravily ukázky tvorby.
  • Všichni zúčastnění měli možnost si prohlédnout prostory Senátu.