Mladý řemeslník roku 2021

Gratulujeme Karolíně Beranové, Sofii Eliášové a Julii Kratěnové za ocenění Mladý řemeslník roku 2021.

Naše studentky získaly úžasné ocenění v letošním ročníku soutěže Mladý řemeslník roku 2021. Obrovská gratulace a díky za úspěchy a skvělou reprezentaci školy patří Karolíně Beranové, Sofii Eliášové a Julii Kratěnové.

Letos se po roční přestávce opět konal slavnostní ceremoniál předání ocenění v Senátu Parlamentu ČR v Hlavním sále Valdštejnského paláce. Záštitu nad soutěží měli Mgr. Jiří Růžička, 1. místopředseda Senátu PČR a prof. Ing. Jiří Drahoš, předseda Výboru pro vzdělání, vědu, kulturu, lidská práva a petice a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Soutěž Mladý řemeslník roku vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a je určena pro nejlepší žáky řemeslných oborů středních odborných škol, středních odborných učilišť a žáky druhého stupně základních škol.

Slavnostního dne se také účastnily žákyně studijního programu Branding floristiky, které pod vedením odborných učitelů na místě předváděly ukázky floristických vazeb. Pro hosty tvořily luxusní květinové náramky a rozdávaly radost zdobeným květem růže. Pro výzdobu reprezentativních prostor Senátu naaranžovaly prostorové květinové instalace. Návštěvníci celé slavnostní události obdivovali jejich díla a vysoce ocenili zručnost, šikovnost a kreativitu žáků Střední školy vizuální tvorby.

Oceněné žákyně
  • Oceněné žákyně školy