Výstava merch BRANDOVÉ PŘEDMĚTY pro Muzeum

Návrhy nové propagace Muzea východních Čech vytvořené studenty Střední školy v Hradci Králové. Výstava je o měsíc prodloužena!

Přijďte se podívat na výstavu návrhů brandových předmětů, které vznikly pro Muzeum východních Čech. Studenti Střední školy vizuální tvorby se inspirovali architektonickými prvky secesní budovy muzea, sochami, vitrážemi a dalšími detaily z interiérů i exteriéru a použili je pro moderní a nadčasový design. Na výstavě si můžete prohlédnout výsledek jejich práce.

Objevte grafickou a brandovou krásu prvků, kterých jste si při prohlídce v budově muzea možná ani nevšimli…

Spolupořadatel výstavy je Muzeum východních Čech Hradec Králové

VERNISÁŽ VÝSTAVY JE 30. 6. 2023 V 10:30 V MUZEU. - Trvání výstavy bylo  prodlouženo až do 1. 10. 2023.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

pozvánka