Eliška Slámová

Eliška Slámová, studentka 3. ročníku oboru 82-41-M/05 Grafický design (Umělecký obor), ŠVP Branding floristiky.

Ve školním roce 2017/2018 se v červnu úspěšně účastnila soutěže Akademie brandingu floristiky 2018 vyhlašované Asociací branding designu v Hradci Králové. Na téma Užité umění pro firemní branding vypracovala na soutěži prostorovou práci pro firmu Georg Jensen
V září 2018 dosáhla velkého úspěchu při obhajobě svých řemeslných dovedností na pracovní stáži v Německu v Brémách ve firmě Blumen Van den Berg. Účast na stáž si zajistila při výběrové soutěži, na které musela tvořit dekorativní kytice, instalace, pracovní listy a komplexní pohovor v anglickém jazyce.

Eliška prezentavala umělecké floristické dovednosti na akci VET Fest dne 15. října 2019 v Pražském Vnitrobloku. Eliška tvořila květinový náramek, zdobený květ a další dekorace. Společně s dalšími studentkami prezentovala tvorbu před publikem.

Eliška zaslala fotografii s názvem „Světlo a stín“ do Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie.
V rámci praxe Eliška reprezentovala školu ve firmě Květinářstvích Veselská a Rozkvetlém domě ve Žďáře nad Sázavou. Připravovala výzdobu svateb, květinové vazby určené k dekoraci stolů, kytice a další dekorace.
Eliška pravidelně jezdí na prezentace škol do Kolína a Žďáru nad Sázavou.

Reprezentovala školu na plese soukromých škol v Pražském Top Hotelu, ve kterém Eliška připravovala s dlašími studentkami celkovou výzdobu plesu a během celého večera připravovala ozdobené růže a květinové náramky a hostům poskytovala informace o škole.

Studentka realizuje florální instalace na výstavy, prezentace a společenské akce. Vytvářela květinové výzdoby na plesy, svatby a tvořila další množství dekorací pro různé firmy a organizace.

Eliška také ráda fotí. Tato záliba se jí při studiu velice hodí a pravidelně ji využívá.

• Brémy 2018
  • Brémy 2018 (3)