Studentské projekty se dostávají do prodeje

Úžasný úspěch přímo z praxe. Holinky, viněta a nově osušky!

Firma Towee vybrala pro výrobu a prodej pět návrhů potisku osušek našich žáků!

"Škoda, že nás to nenapadlo dříve! Kolekce Léto 2020 vznikla ve spolupráci se Střední školou vizuální tvorby Hradec Králové a z výsledku jsme nadšeni. Rychleschnoucí osuška Eternity (věčnost) ti bude nepostradatelným parťákem při každém dobrodružství. Navždy."
To je komentář zástupců firmy Towee - moc nás těší.
Žáci školy navrhovali design ručníků pro děti a pro dospělé - k realizaci bylo vybráno pět návrhů od Anny Trumhové, Elišky Čápové, Adély Růžičkové a Zuzany Kučerové.

Rychleschnoucí osuška SPACE BALLON

Dětská rychleschnoucí osuška Teddy Bear modrá

Dětská rychleschnoucí osuška Teddy Bear růžová

Dětská rychleschnoucí osuška Bubble

Rychleschnoucí osuška ETERNITY

Osušky Towee

Žáci naší školy navrhovali pro velkoobchod Boty Kulík design na dětské holínky vyráběné firmou BIGHORN. Majitel velkoobchodu si v roce 2017 vybral jeden z návrhů "Fingers" od Terezy Jenčíkové. Pro velký prodejní úspěch opět požádal o spolupráci. Další navržené vzory holínek od našich žáků jsou již v prodeji, návrh "Sovičky" od Diany Novákové, návrh "Kloboučky" od Karolíny Fáberové.

Kdo se může pochlubit svým designem ostatním na ulici a v obchodech?!

I vy můžete mít naše originální holinky. ZDE.

Již několik let se chlubíme etiketou na víno. Návrh viněty zpracovala žákyně Klára Prouzová pro rodinné Vinařství pod hradem v Klentnici na Pálavě.

Můžete ochutnat…

• Towee Anna Trumhová
  • Towee Eliška Čápová
  • Towee Adéla Růžičková