Mladý řemeslník roku 2020

Úžasné ocenění studentek hradecké střední „Vizuálky“. V loňském ročníku soutěže Mladý řemeslník roku 2020 uspěly a byly oceněny tři naše žákyně. Obrovská gratulace a díky za úspěchy a skvělou reprezentaci školy patří Anně Křapkové, Tereze Munzarové a Elišce Slámové.

Slavnostní ceremoniál předání ocenění v Senátu Parlamentu ČR se konat nemohl, ale studentky obdržely diplomy vlastnoručně podepsané ministrem školství Ing. Robrtem Plagou, Ph.D..Soutěž Mladý řemeslník roku vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a je určena pro nejlepší žáky řemeslných oborů středních odborných škol, středních odborných učilišť a žáky druhého stupně základních škol.

Ocenění přebíral za žákyně ředitel školy Milan Jedlička z rukou zástupkyně Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska Dany Beránkové v naší škole v Jiráskových sadech.

Předání ocenění
  • Mladý řemeslník 2020 Křapková