Branding design

BRANDING DESIGN se zaměřuje na využití brandingu, estetiky, písma, kresby, počítačové grafiky, fotografie a psychologie v oblasti propagace, marketingu, public relations, reklamy a prodeje.

Branding design rozšiřuje u zákazníků pochopení a porozumění pro značku - brand.

Branding designér tvoří vizuální konstrukční prvky na propagaci značky, firmy, výrobku, služby, společnosti, instituce. Navrhuje a sestavuje například loga,  zabývá se tvorbou logotypů a logomanuálů (jak správně používat logo, co je nesprávné použití, přesné stanovení barev). Tvoří návrhy reklam a reklamních kampaní, návrhy na obaly výrobků (průmyslový design), corporate design - návrhy na jednotný vizuální styl firem a společností.

Studenti na naší škole své návrhy umí prakticky vytvořit pomocí moderního technického vybavení. Poradí si s tiskem malých i velkých formátů, umí pracovat s řezacím plotrem a laserem, potisknou reklamní předměty na tiskárně Mutoh. Pracují v 3D grafickém prostoru, využívají umělou inteligenci, naučí se animaci.

Naše absolventy ráda zaměstná každá reklamní agentura, PR oddělení větší firmy, tiskárna nebo redakce. Většina absolventů je úspěšná ve studiu na vysokých a vyšších školách.