Art-Floral-Design

Zajímavá výtvarná a grafická soutěž pořádaná Střední školou vizuální tvorby v Hradci Králové na téma:"VIRTUÁLNÍ SVĚT". Termín pro odevzdání prací je 31.5.2019 a vernisáž se uskuteční 14.6.019.

Sout쾞 ART - FLORAL - DESIGN je určena žákům 6., 7., 8. a 9. tříd základních škol a žákům základních uměleckých škol v oborech s výtvarným, grafickým nebo počítačovým zaměřením.

Téma letošního ročníku je „VIRTUÁLNÍ SVĚT“.

Namaluj, nakresli, vymodeluj, vytvoř …  fantazii se meze nekladou.

Každý si může představit něco jiného – Avatar, Matrix, dosud neexistující země, neskutečná příroda, kyberprostor, počítačové hry, roboti, autonomní auta a stroje, umělá inteligence… můžeš využít barvy, tvary, linie, struktury, motivy a vytvořit svoje dílo.

ART - FLORAL - DESIGN má tyto kategorie:

1. kategorie: malba nebo kresba (můžeš namalovat nebo nakreslit obrázek do zajímavé knihy, přední obálku knihy nebo časopisu, obrázek do pokoje, plakát na zajímavý film, obrázek na výstavu, na potisk auta, na samolepku, obal na výrobek, oblečení..; nakresli nebo namaluj vlastní dílo inspirované virtuálním světem)
  2. kategorie: fotografie - možné zpracování v programech počítačové grafiky (např. koláž z fotografií, kompozice)
  3. kategorie: 3D model (trojrozměrný objekt s využitím např. květinového a přírodního materiálu), k vytvoření díla jsou povoleny všechny výtvarné techniky.

Předání soutěžních prací je možné uskutečnit osobně v prostorách školy v Hradci Králové v Jiráskových sadech (jen po dohodě s organizátorem soutěže), nebo poštou.

SOUTĚŽ JE GARANTOVÁNA ASOCIACÍ BRANDING DESIGNU.

K vytvoření díla jsou povoleny všechny výtvarné techniky. Rozměr výtvarného a grafického díla je omezen formátem A2 (42×60 cm). U 3D modelu je podmínkou pro přijetí stabilní a pevné vyhotovení s podstavou max. 0,5m2.

ART - FLORAL - DESIGN bude ukončen 31. KVĚTNA 2019. Slavnostní vernisáž se uskuteční 14. června 2019 v prostorách Střední školy vizuální tvorby v Hradci Králové v Jiráskových sadech při Akademii 2019 a mistrovských zkouškách.

Předávaná díla musí být řádně označena jménem soutěžícího, věkem, školou a názvem díla. Vítáno je doplnění o hlavní myšlenku či záměr díla. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nepřijmout do soutěže výtvarná díla, která nesplňují podmínky soutěže. Soutěžní díla, doručená na Střední školu vizuální tvorby v termínu, budou vyhodnocena porotou.

Autoři nejlepších prací obdrží ceny. Všichni soutěžící obdrží osvědčení o účasti garantované Asociací branding designu.

STŘEDNÍ ŠKOLA VIZUÁLNÍ TVORBY, s.r.o.

Černilovská 7, 500 03 Hradec Králové, tel.:495 221 811, e-mail: info@vizualskola.cz, www.vizualskola.cz

Soubory ke stažení:

• AFDobr1