Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se.

Aktuální seminář  - 23. listopadu 2019

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Seminář se koná od 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové.

Začátečníci:

Začátek zimy přináší krásné období Adventu a Vánoc. Adventní a vánoční floristika pro výzdobu Vašich interiérů a exteriérů. Krása adventních a vánočních dekorací. Vypichované adventní věnce a dekorace k tomuto období přináší tradiční způsoby floristické tvorby. Poznávání nových trendů, materiálů, nové kombinace barev a námětů. Využití vlastní fantazie a tvořivosti na základě estetických pravidel. Výuka technik - zhotovení základů, techniky zdobení.

Pokročilí:

Advent a Vánoce jako dokonalé propojení estetických znalostí a floristické tvorby při sestavování florálních instalací.Slavnostní řešení bytů, kanceláří, hotelů, prodejních prostor a podobně. Umělecké zpracování interiérů formou floristického adventního a vánočního designu. Floristické práce v jednotném stylu a v souladu a v propojení s interiérovým designem. Uplatnění neflorálních materiálů, tvorba konstrukčních prvků, zdobení florálních dekorací, aktuální trendy.

Estetika: Aktuální adventní a vánoční trendy roku 2019 – floristický design jako zdroj zajímavých informací pro zákazníky.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy