Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

SEMINÁŘ 20. dubna 2024

Kreativní florální objekty - inspirace od světového mistra GREGORA LERSCHE. Moderní techniky pro zhotovení výzdoby stolů a objektů v interiéru. Využití drátěných a jiných konstrukčních prvků ve florálních objektech. Dekorace pro výzdobu interiérů s technikou vypichování i vkládání do ampulí. Aranžmá na stoly bez nádob, variace vypichovaných nádob, vkládání a zpracování květů do konstrukcí, tvorba florálních objektů.

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Zahájení všech seminářů je vždy v 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové (prezence 9:00-10:00). Cena semináře je v novém školním roce 2000,-Kč (včetně kurzovného a veškerého potřebného materiálu).

Začátečníci:

Kreativní florální objekty v prostoru interiérů. Dekorace pro výzdobu interiérů s technikou vypichování i vkládání do ampulí. Využití moderních technik z rukou Gregora Lersche. Vypichované nádoby, aranžmá na stůl a menší florální objekty pro oživení a zpříjemnění interiéru. Základní floristické techniky, styly floristické tvorby, proporce a proporční vztahy. Zpracování oasisu, seznámení s typy aranžovacích hmot a jejich tvarováním, další materiály pro vypichování.

Pokročilí:

Inspirace od světového mistra Gregora Lersche. Grafický design s kreativními a moderními technikami pro zhotovení výzdoby stolů a objektů v interiéru. Využití drátěných a jiných konstrukčních prvků ve florálních objektech. Aranžmá na stoly bez nádob, variace vypichovaných nádob, vkládání a zpracování květů do konstrukcí, tvorba florálních objektů. Seznámení s technikami práce a vlastní kreativní tvorba – naučte se ovládnout prostor od drobných prvků až po velká díla. Tvarové studie a podpora základních i odvozených tvarů jako formy pro florální práce.
Estetika: Interiérový design, styly a barvy v interiéru – barevné palety, tabule nálad, správný výběr barev pro Vaše bydlení. Vliv světla na barvy.

Mistrovská zkouška:

Svatební kytice, korsáž – typ kytice, techniky práce, barevné harmonie. Vlastní návrh, estetické zákonitosti, techniky.

Mistrovská škola floristiky s.r.o.
Černilovská 7
500 03 Hradec Králové
IČ: 25254821
Společnost je vedená v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 10380, datum zápisu 30.7.1996.

Soubory ke stažení:

• Workshopy