Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

Aktuální seminář  - 15. února 2020

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Seminář se koná od 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové.

Začátečníci:

Netradičně nazdobený květ jako projev lásky. Překvapte floristickým dárkem s využitím malého množství květů. Dárkové dekorace - květiny a neflorální materiály pro různé oslavy nejen pro období svatého Valentýna, den matek, den otců a další svátky. Živá květina vhodně a poutavě esteticky dozdobená neflorálním materiálem může přinést finanční úsporu a přitom poutavý umělecký dojem. Různé techniky zpracování nádob s využitím neflorálních materiálů. Vypichovací hmota a práce s ní, neflorální přízdoby pro živé květiny - nápady a techniky pro jejich zhotovení. Dárkové kytičky, zajímavé korpusy a zdobení dárků.

Pokročilí:

Správný čas pro odborně zpracované, technicky dokonalé a netradiční floristické práce, nejen pro zamilované, ale i jako dárky k vyjádření úcty, poděkování a vzpomenutí na Ty, které máme rádi. Florální i neflorální obrazy a estetické zpracování plochy. Kreativní využití vypichovací hmoty, ampulí a konstrukčních prvků pro floristický design. Hra s materiály a výtvarné nápady pro využití ve vlastní tvorbě. Grafické zpracování rostlin v zimním období – dostupná cena větších aranžmá s principem opakované výměny květů a neflorálních prvků i do větších prostorů. Netradiční zpracování menšího množství květů.Florální objekty pro výzdobu interiérů a výloh. Dekorace stolů pro významné příležitosti.
Estetika: Struktury jako prvek zvyšující působení prací ve floristickém designu – nové materiály, kompozice plochy a prostoru.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy