Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

SEMINÁŘ 19. listopadu 2022

Adventní a vánoční florální dekorace.

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Zahájení všech seminářů je vždy v 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové (prezence 9:00-10:00). Cena semináře je v novém školním roce 1500,-Kč (včetně kurzovného a veškerého potřebného materiálu).

Začátečníci:

Adventní a vánoční floristika pro Vaše interiéry a exteriéry. Adventní věnec vytvořený vlastní rukou přináší radost do našich domovů. Krásné adventní dekorace navodí příjemnou vánoční atmosféru, nabídka floristických prací pro toto období. Základní techniky vypichování, lepení, sestavování materiálů, ať už v klasickém tradičním pojetí, tak v moderní a trendové podobě, techniky vypracování, kreativní možnosti zdobení.

Pokročilí:

Inspirace a nápady na výzdobu v období Adventu a Vánoc. Adventní a vánoční designová výzdoba – tradiční i zcela moderní dekorace interiérů i exteriérů. Základní znalosti grafického designu nám pomohou obohatit naše vnímání a propojit znalosti estetiky a florálních trendů. Florální a designové řešení domovů, interiérů i velkých prostorů má navodit přívětivou náladu tohoto období. Pohoda, láska a smyslnost v období adventu a Vánoc je umocněná krásnou florální instalací.
Estetika: Aktuální adventní a vánoční trendy roku 2022 – floristický design jako inspirace pro nové dekorace.
Estetika: Základní tvary, hra s tvary a hledání nových tvarů, správné proporce a jejich cílené využití.

Mistrovská zkouška:

Prostorová floristická práce – konstrukce, zlatý řez, tvary, linie, struktury, barevnost, materiál, postup práce. Vlastní návrh, estetické zákonitosti, model.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy