Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

SEMINÁŘ 21. října 2023

Kreativní podzimní floristika. Inspirace pro kreativní dušičkovou výzdobu, tvůrčí využití podzimních materiálů. Netradiční techniky a konstrukce. Obohacující i netradiční techniky zhotovování věnců, aranžmá a další práce k uctění památky zesnulých. Naučme se používat grafický styl.

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Zahájení všech seminářů je vždy v 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové (prezence 9:00-10:00). Cena semináře je v novém školním roce 2000,-Kč (včetně kurzovného a veškerého potřebného materiálu).

Začátečníci:

Symbolika propojená s podzimním obdobím a dušičkovou tvorbou. Inspirace pro kreativní dušičkovou výzdobu, tvůrčí využití podzimních materiálů. Věnečky, drobné dušičkové práce a další podzimní aranžmá do exteriéru. Obohacující i netradiční techniky zhotovování věnců, aranžmá na hroby a další práce k uctění památky zesnulých.

Pokročilí:

Kreativní podzimní floristika, propojení klasického pojetí smuteční floristiky s moderními trendy. Experimenty v hledání nových tvarů – tvořivé zpracování s využitím tvarování běžných podložek pro vázání a vypichování. Naučme se používat grafický styl. Zdokonalení smutečních dekorací při zachování piety a současné zlepšení nabídky v obchodech, obřadních síních a na pietních místech.
Estetika:Základní tvary, hra s tvary a hledání nových tvarů, správné proporce a jejich cílené využití.

Mistrovská zkouška:

Věnec – minimální průměr 80 cm. Vhodná volba typu věnce, techniky, proporcí, materiálu, postupu práce, symboliky, barevnosti, zdobení. Vlastní návrh a model.

Mistrovská škola floristiky s.r.o.
Černilovská 7
500 03 Hradec Králové
IČ: 25254821
Společnost je vedená v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 10380, datum zápisu 30.7.1996.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy