Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

Aktuální seminář  - 5. září 2020

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Zahájení všech seminářů je vždy v 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové (prezence 9:00-10:00). Cena semináře je v novém školním roce 1500,-Kč (včetně kurzovného a veškerého potřebného materiálu).

Začátečníci:

Kytice konce léta. Floristická tvorba plných, tvarově zajímavých, dekorativních kytic, dárkové kulaté kytice.Přijďte si vytvořit kytice sestavené z přírodních materiálů v kombinaci s květinami. Nápady pro ozdoby kytic a menší kreativní práce pro výzdobu interiérů. Sestavení základů z přírodních materiálů těchto období, techniky, varianty tvarů kytic, barevné doladění pro různé příležitosti. Seznámení se styly kytic.

Pokročilí:

Florální instalace a dekorace inspirované pozdním létem.Větší kytice pro běžné i nevšední příležitosti, konstrukční prvky velkých kytic, objektů. Kreativní nápady, fantazie a tvůrčí detaily pro individuální rukopis floristického designéra, uplatnění nových technik. Branding floristiky v interiérech a nový design, kombinace tvarů, struktur a barev dle principů designu.
Estetika: Uspořádání a styly – základ tvorby a možnosti tvůrčího využití.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy