Workshopy

Semináře jsou pracovní, na začátku je krátké představení, ukázka a vysvětlení tvorby floristických dekorací a následuje vlastní práce z připraveného materiálu. Semináře pořádáme na různých stupních znalostí a dovedností. Začátečníci si osvojí pracovní postupy floristické tvorby, naučí se používat pracovní techniky, vybrat a zakomponovat vhodné rostliny do své dekorace a využijí základních estetických pravidel. Semináře jsou určeny široké i odborné veřejnosti. Účastní se jich ti, kteří mají aranžování jako koníčka a mají chuť si vytvořit floristické dekorace nebo se chtějí aktivně odreagovat. Přijďte si vytvořit vlastní květinovou dekoraci, potěšit se a relaxovat při kreativní tvorbě. Máte-li chuť věnovat se květinovým dekoracím, je to správný způsob, jak začít. Pokročilí se naučí složitější techniky práce s florálním i neflorálním materiálem. Rozvinou svoje dovednosti a znalosti. Získáte mnoho informací a zkušeností, které využijete při vlastní tvorbě, v podnikání nebo v obchodě. Naučíte se tvořit velké prostorové dekorace, získáte profesionální jistotu. Využíváme vlastní učebnice a studijní materiály. Přijďte se vzdělávat na Mistrovskou školu floristiky a přesvědčte se. Využijte DÁRKOVÝ POUKAZ, darujte zážitek.

SEMINÁŘ 25. března 2023

Jarní a velikonoční florální dekorace do interiéru.

PŘIHLÁŠKA - PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Zahájení všech seminářů je vždy v 10 hodin v budově školy v Jiráskových sadech v Hradci Králové (prezence 9:00-10:00). Cena semináře je v novém školním roce 1500,-Kč (včetně kurzovného a veškerého potřebného materiálu).

Začátečníci:

Jarní a velikonoční floristika, květinová výzdoba, kterou zvládnete sami a která potěší Vaše blízké. Využijte možnosti vyzdobit si interiér v období velikonočních svátků podle vlastních představ. Tento svátek je plný nových nápadů, jaro nabízí drobné kytice, ozdobené skleničky, vajíčka, svíčky, květináče, koše, nádoby, kornouty, hnízda, věnečky, vypichované nádoby, objekty. Velký výběr rostlin, materiálů, technik a způsobů zpracování. Jarní trendy.

Pokročilí:

Trendy, uspořádání a styly v moderní jarní a velikonoční floristice. Větší dekorace a objekty, tvorba konstrukcí z přírodních materiálů, využití jarních květin. Zajímavé florální objekty, moderní i tradiční floristické práce zpracované na základě aktuálních trendů. Symetrické i asymetrické zpracování jako součást floristických dekorací.
Estetika: Jarní a letní trendy floristického designu pro rok 2023. Teorie barev – vnímání, psychické působení a symbolika barev, volba vhodné barevnosti, barevné harmonie.

Mistrovská zkouška:

Praktická floristická zkouška.

Soubory ke stažení:

  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy
  • Workshopy