Informace pro žáky školy a jejich rodiče.

BAKALÁŘI VSTUP

Kdy začíná a končí výuka?

Začátek je nejdříve v 7:40 a konec výuky nejpozději 13:50 (v případě TV 15:30). Začátek a konec výuky jsou přizpůsobeny MHD.

Přejíždí studenti během dne mezi oběma budovami?

Výuka probíhá celý den v jedné budově. Jen v různých dnech v týdnu je výuka rozdělena do obou budov. Např. pondělí - Rusek, úterý - Jiráskovy sady. Toto si student odvodí podle čísla učebny (učebny 1 až 6 jsou v Ruseku a učebny 7 až 12 jsou v Jiráskových sadech)

Dostupnost MHD

Výuka v budově v Ruseku je načasována přímo v návaznosti na příjezdy a odjezdy MHD (linka č. 13). Nejbližší zastávka u budovy v Jiráskových sadech je Adalbertinum či Zimní stadion.

Kde probíhá výuka tělesné výchovy?

Škola má smluvně zajištěnu tělocvičnu TJ Sokol a dráhy 50 m bazénu Městských lázní. Ve výuce se žáci mimo jiné naučí poskytnout první pomoc, učí se o zdravém životním stylu apod.

Jak se orientovat ve školním rozvrhu?

Každý učitel má svou konkrétní barvu, předměty mají svou zkratku a učebny jsou označeny čísly (učebna 1 - 6 Rusek, učebna 7 - 12 Jiráskovy sady)

Soubory ke stažení: