Branding floristiky

Studenti se v BRANDINGU FLORISTIKY naučí poskytovat profesionální služby floristického designu: vázat kytice, projektovat i realizovat instalace a expozice s využitím rostlinných i ostatních materiálů.

Vzdělání pro reálný život není jen heslo - od začátku studia studenti tvoří konkrétní zadání pro naše partnery s poskytnutým materiálem a moderním vybavením školy. Například zdobí plesy, svatby, vážou kytice k různým příležitostem, tvoří výzdobu zaměřenou k propagaci značky, firmy, výrobku.

Absolventi umí pracovat s grafickými programy, aplikovat poznatky z ekonomiky, psychologie i managementu. Poradí si s prostorem, barvou a tvarem tvořených objektů podle estetických pravidel. Rozvíjí a aplikují porozumění pro značku - brand. V této podobě má studium naše škola jako jediná v republice.

Naši absolventi studují na vysokých školách, samostatně podnikají ve floristickém designu, jsou majitelé agentur a obchodů, nebo pracují jako zaměstnanci v různých podnicích apod.