Jednotlivé návrhy pro české firmy

Naši školu oslovují majitelé firem s žádostmi o návrhy od studentů na jejich výrobky, loga či jednotlivé akce. Tady si můžete prohlédnut některé z realizovaných prací našich studentů ve školním roce 2022/2023

Pro firmu Plastia, s.r.o.  navrhovali naši studenti visačky k vánočním firemním dárkům z recyklovaného filamentu Prusa Research. Zadavateli se nejvíce líbily návrhy studentek: Nicol  Formánkové, Lucie Škarytkové a Doroty Švorčíkové.

V rámci výuky měli studenti možnost vytvořit logo pro firmy. Vítězné návrhy loga pro firmu Ossma - autorka loga Lucie Žabková a pro firmu Úklidy Součková - autorka loga Nguyen Thi Thuc Uyen.

Studenti měli možnost navrhnout piktogramy kola a koloběžky pro firmu JK HOLDERS s.r.o  vyrábějící městský mobiliář. Jednatelé firmy si vybrali ze studentských návrhů práci Mikuláše Konečného. Jeho návrh piktogramu laserového prořezu se bude objevovat na vyráběných stojanech.

Studenti  navrhovali  logo chovatelské stanice českých fousků  "Od Pastevního vrchu". Výběr byl těžký, sešlo se mnoho úžasných návrhů. Vítězkou se stala Klára Adamčíková, 2. místo Kristýna Novotná, 3. místo Tereza Škvrnová a zvláštní cenu  obdržela Erika Žitná.

Logo chovatelské stanice českých fousků  "Od Pastevního vrchu"
  • Logo chovatelské stanice českých fousků "Od Pastevního vrchu"
  • Plastia s.r.o.
  • Jednotlivé návrhy pro české firmy