Odborné exkurze po ČR

Každý rok pro žáky organizujeme odborné exkurze ať už za památkami, nebo na profesní veletrhy.

Každoročně jezdíme se žáky na Mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie do Prahy, na exkurze do velkoobchodů STORGE, CANEA CZ, KLIA v Praze, nebo do České národní banky, do Národní galerie v Praze, reklamní agentuy FiftyFifty, tiskárny Dukase …

Pravidelně jezdíme na exkurzi na Univerzitu Tomáše Bati při akci "Zlin Design Week" do Zlína. Žáci s námi navštěvují Hradeckou galerii moderního umění, architektonicky zajímavou elektrárnu Hučák v Hradci Králové, a jiné výstavy právě probíhající v našem, či sousedních regionech. Účastníme se každým rokem hradecké akce Nábřeží umělců, která je spojena s workshopem a následnou výstavou vytvořených prací.

• Muzeum vychodnich Čech, Hradec Králové 2022
  • Česká národní banka, Praha 2022