Žáci se s námi podívají do zahraničí i po ČR

Každý rok pro žáky organizujeme několikadenní zahraniční exkurzi ať už za památkami, nebo na profesní veletrh.

V roce 2018 to bylo do Itálie - Florencie a Řím, 2017 Berlín, 2016 Vídeň, 2015 Paříž, v roce 2014  Frankfurt nad Mohanem. Každoročně jezdíme se žáky na Mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie do Prahy, na exkurze do velkoobchodů CANEA CZ a KLIA v Praze, nebo do České národní banky, byli jsme v CocaCole, Eclipse-Print a.s. (výrobce velkoplošné grafiky), Národní galerii v Praze, …

Hlavním tématem exkurzí v Paříži a Frankfurtu nad Mohanem byla návštěva veletrhu Viscom. Jde o mezinárodní veletrh pro vizuální komunikaci, na kterém je prezentován nejnovější vývoj a trendy v oblasti vizuální komunikace – vše velmi důležité pro branding design. Součástí exkurzí jsou i prohlídky různých jiných výstav, muzeí a památek.

Pravidelně jezdíme na exkurzi na Univerzitu Tomáše Bati při akci "Zlin Design Week" do Zlína. Žáci s námi navštěvují Hradeckou galerii moderního umění, architektonicky zajímavou elektrárnu Hučák v Hradci Králové, a jiné výstavy právě probíhající v našem, či sousedních regionech.

2. 10. 2018 jsme se s žáky 4. ročníků stihli podívat do Humpolce, kde jsme  navštívili pivovar BERNARD a vyslechli zde inspirativní přednášku od pana Stanislava Bernarda - žáci již ze školy vědí jak propagovat značku a dostávat ji do povědomí široké veřejnosti. Praktické zkušenosti z pohledu majitele však nic nenahradí, obzvláště ty získané zábavnější formou než je sezení v lavicích! Užili si ji nejen žáci ale i učitelé.

• Itálie 2018
  • Itálie 2018 Koloseum a část účastníků exkurze.
  • Itálie 2018 - GDPR zvládáme bez problémů.
  • Bernard 2018