Mladý řemeslník roku 2022

Gratulujeme Karolíně Bulíčkové, Patricii Duškové, Kateřině Hršelové a Erice Žitné za ocenění Mladý řemeslník roku 2022.

Naše žákyně získaly úžasné ocenění v letošním ročníku soutěže Mladý řemeslník roku 2022. Obrovská gratulace a díky za úspěchy a skvělou reprezentaci školy patří Karolíně Bulíčkové, Patricii Duškové, Kateřině Hršelové a Erice Žitné.

Letos se slavnostní ceremoniál předání ocenění konal ve čtvrtek 20. října ve Staroměstské radnici v Praze. Záštitu nad letošním 15. ročníkem soutěže převzali Ing. Mariana Čapková, MBA a prof. Ing. Jiří Drahoš.

Soutěž Mladý řemeslník roku vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a je určena pro nejlepší žáky řemeslných oborů středních odborných škol, středních odborných učilišť a žáky druhého stupně základních škol.

Slavnostního dne se také účastnily žákyně studijního programu Branding floristiky, které pod vedením odborných učitelů na místě předváděly ukázky floristických vazeb. Pro hosty tvořily luxusní květinové náramky a rozdávaly radost zdobeným květem růže. Pro výzdobu reprezentativních prostor naaranžovaly prostorové květinové instalace. Návštěvníci celé slavnostní události obdivovali jejich díla a vysoce ocenili zručnost, šikovnost a kreativitu žáků Střední školy vizuální tvorby.

• Mladý řemeslník roku 2022, oceněné žákyně
  • Mladý řemeslník roku 2022