POPAI STUDENT AWARD COMPETITION 2023

Letos máme hned 4 ocenění!

1. místo kategorie Grafický 2D návrh dle briefu Coca-Cola HBC Česko a Slovensko - DOROTA ŠVORČÍKOVÁ - Moment tvoříme my

Cena společnosti Coca-Cola - LUCIE ŽABKOVÁ - Coca-Cola & kuře: dokonalé spojení za každého období

1. místo za návrh In-store komunikační kampaně dle briefu Nestlé Česko - PETRA SKLENÁŘOVÁ - Break for the planet

2. místo za návrh In-store komunikační kampaně dle briefu Nestlé Česko - DOROTA ŠVORČÍKOVÁ, MICHAELA MÜLLEROVÁ, VANESSA MIKULÁŠOVÁ - Chutně a zodpovědně.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo v Praze v O2 universum dne 23. 11. 2023.

Trochu informací o soutěži: soutěž POPAI STUDENT AWARD pořádá POPAI CENTRAL EUROPE, která je zaměřena na podporu a rozvoj spolupráce se zástupci a studenty středních a vysokých odborných a uměleckých škol se specializací na marketingovou podlinkovou komunikaci v České republice a na Slovensku.

POPAI 2023
  • POPAI 2023