TEENDESIGN 2024

Výtvarná soutěž pro studenty středních škol a jejich pedagogy. Studentka Petra Sklenářová a učitelka Mgr. Pavla Myslíková získaly 2.místo v žánrovém okruhu Výtvarná umění.

GRATULUJEME studentce S3A Petře Sklenářové. Probojovala se do finále studentské soutěže TEENDESIGN v kategorii výtvarná umění. Porotu zaujala svým cyklem na téma kruh. Umístila se na 2. místě v žánrovém okruhu Výtvarná umění a je mezi nejlepšími 12. ze všech 130. soutěžících!

GRATULACE patří i Mgr. Pavle Myslíkové. Soutěž byla od začátku vyhlášena ve formátu, který oceňuje tandem student a učitel. Při hodnocení proto bylo důležité i zadání školního úkolu a autorova koncepce, technické zpracování a vlastní uvažování při tvorbě.
Soutěž pořádá Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

TEENDESIGN 2024
  • TEENDESIGN 2024