Stáž Erasmus+ 2024 v Seville

Dva týdny ve Španělsku! Julie Chroustová, Nicol Formánková, Marie Popilková, Petra Sklenářová, Dorota Švorčíková a Adéla Waldhansová pracovaly v reálných firmách.

Navázali jsme spolupráci s novým partnerem - školou Carlos V. Ve dnech od 5. 5. do 19. 5. 2024 vycestovalo našich šest studentek do Sevilly na stáž Erasmus+, tentokrát letecky.

Studentky pracovaly ve třech firmách zajištěných partnerem Carlos V. Studentky se vrátily s novými obrovskými zkušenostmi nejen pracovními, ale i jazykovými včetně poznání jiné evropské kultury. Ve firmách pracovaly pod vedením přidělených mentorů na různých zadaných grafických návrzích, vytvářely webové stránky, fotily a připravovaly fotografie pro svou práci. Komunikovaly hlavně v anglickém jazyce, leccos pochytily i ze španělštiny.

Součástí stáže je i poznávání formou odborných exkurzí. Ve vyučování studenti jistě zúročí návštěvu sevilských památek: královského sídla Real Alcázar, Museo de Bellas Artes, třetího největšího chrámu v Evropě s věží Giralda, historického centra Triana, Plaza de España, muzea kulturního dědictví Španělska. Zajímavá byla i celodenní exkurze do přístavního města Cádiz na pobřeží Atlantiku. Všechny exkurze byly s komentovanou prohlídkou se spoustou zajímavých informací. Určitě bylo co k vidění a studentky mají nyní Historii výtvarné kultury v malíku.

Stáž Erasmus+ 2024 v Seville

Pro Střední školu vizuální tvorby je zásadní umožnit studentům co nejširší přehled v rámci studijního oboru - programu branding designu tak, aby obstáli ve svých budoucích zaměstnáních, nebo vlastním podnikání. Díky projektu Erasmus+ budou jistě jejich šance ještě vyšší. Navíc všichni obdrží potvrzení o absolvování stáže Europass mobility, které mohou předkládat svým budoucím zaměstnavatelům v rámci životopisu.

• Stáž Erasmus+ 2024 v Seville
  • clan maclaud 6